Image Alt

Keramika

KERAMİKA’ ya 2023 İhracaat Sıralamasında Çifte Şampiyonluk!

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda belirlenen verilere göre düzenlenen 6. İhracatın Ödül Töreninde ÜNSA A.Ş. /Keramika, Seramik Sofra Mutfak ve Süs Eşyası sektöründe “En Fazla İhracat Yapan Firma” ve “ En Yüksek İhraç Birim Fiyatına Sahip Firma” kategorilerinde 1.lik ödüllerine layık görülmüştür.

Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Volkan AĞAR ve TİM Başkanı Sayın Mustafa GÜLTEPE’ nin teşrifleriyle, gerçekleştirilen törene Genel Müdürümüz Emin Yüce ve İthalat İhracat Müdürümüz Faruk Yüce katılım sağladılar.

Ödül töreni ile görüşlerini paylaşan Genel Müdürümüz Emin Yüce : “ – ÜNSA A.Ş. Keramika Ailesi olarak kurulduğumuz günden itibaren insanı odağımıza alarak, Tasarım, Ar-Ge, İnovasyon, Sürdürülebilirlik ve Teknoloji alanlarında yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. 4. Kez layık görüldüğümüz bu ödüller sayesinde yapmış olduğumuz yatırımların önemini bir kez daha anlamış olduk. Üretim ve ihracata verdiğimiz büyük önemle birlikte önümüzdeki yıllarda da başarılarımızın artarak devam edeceğine inanıyoruz. Ödül törenini düzenleyen Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği başta olmak üzere tüm yetkililere teşekkürlerimizi sunuyor, ödül almamızda emeği geçen ekip arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.” Dedi.