Image Alt

Keramika

Türkiye İnovasyon Haftası Ödül Töreni

TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) tarafından yürütülen Odaklı İnosuit Programı çerçevesinde Kurumsal İnovasyon Sistemini başarı ile hayata geçirmemiz sebebiyle ÜNSA A.Ş./ Keramika adına düzenlenen belge, 13.12.2022 tarihinde gerçekleştirilen törenle Genel Müdürümüz Emin Yüce’ye takdim edildi.
Keramika olarak, 2021 Mart Döneminde başladığımız Odaklı İnosuit Programının temelinde, şirketlerin inovasyon kapasitelerini artırma hedefiyle ülkemizin kalkınmasına yönelik yöntem ve yaklaşımlar yer almaktadır. Üniversite& Sanayi İşbirlikleri ile gelişen bu programın şirketimizde inovasyon kültürünün yerleşmesi ve gelişmesine destek sağlamasından dolayı , Ar-Ge, Tasarım ve Markalaşma yolundaki 2023 yılı hedeflerimize ulaşmamızda bizlere rehber olacağına inanıyoruz.
Markamız Keramika ile ülkemizin inovasyona dayalı ihracat performansına katkı sağlamak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
Ticaret Bakanımız Dr. Mehmet Muş ve TİM Başkanı Mustafa Gültepe’ye destekleri için teşekkürlerimizi sunarız.
Ayrıca, programa başladığımız ilk günden bu yana Keramika’ da inovasyon kültürünün oluşturulması, yerleştirilmesi ve geliştirilmesi yönündeki destekleri için Mentörümüz Öğr.Gör. Halil İbrahim Özer’e ve Keramika İnovasyon Yürütme Kuruluna teşekkür ederiz.