Ad KERAMİKA 3. GELENEKSEL YAZA MERHABA PİKNİĞİ
Açıklama Geleneksel Piknik Etkinliğimizin 3. sünü 16. Ağustos Pazar günü “Kütahya Kent Ormanı’nda çalışanlarımızın ve ailelerinin yoğun katılımlarıyla gerçekleştirdik. Saat 10.00’da başlayan organizasyonumuz genel Müdürümüz Emin YÜCE’ nin yaptığı açılış konuşmasının ardından, animasyon ekibinin çocuklar ve büyükler için hazırlamış oldukları çeşitli oyunlar ve çekilişlerle akşam saatlerine devam etti.
  DETAY >>
Ad KERAMİKA Katıldığı İdeal Home Fuarından Ödülle Döndü
Açıklama KERAMİKA, 02 Nisan -05 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Kongre Merkezinde gerçekleştirilen 10. İdeal Home Züccaciye ve Ev Eşyaları Fuarında katılımcıların oylarıyla belirlenen “ RİA En İyi Masa Sunum Konsept Yarışmasında” Birincilik Ödülüne layık görülmüştür. SADECE 6 PARÇADAN OLUŞAN ÜRÜNLERLE HAZIRLANAN RENGÂRENK BİR MASA Yarışma için hazırlanmış ve ödüle layık görülen masadaki her şey 6 parça ürünün birleşmesiyle oluşuyor. Sunumda kullanılan masaüstü ekipmanlarının yanı sıra, lambalar, abajurlar, vazolar ve hatta tabureler bile 6 parça ürünün birleşmesiyle oluşturuldu. İstanbul Tüyap’ta İdeal Home Züccaciye ve Ev Eşyaları Fuarında gerçekleştirilen En İyi Masa Sunum Konsept Yarışmasında 11 katılımcı marka arasından 1. Seçilen Keramika, 2016 yılında Chicago’da gerçekleştirilecek olan Fuarda IHA (International Home + Housewares Show) tarafından tüm dünyada ev eşyaları perakendeciliğinde yenilikçilik ve mükemmeliyeti teşvik etmek için oluşturulan GIA (Global Innovation Awards) programı kapsamında yapılacak olan yarışmaya katılmaya hak kazandı. Keramika , sadece 6 model ürün kullanarak oluşturulan masada abajurlar, lambalar, vazolar ve tabureler katılımcıların yoğun beğenisini kazanmıştır.
  DETAY >>
Ad DPÜ-KERAMİKA İŞBİRLİĞİ
Açıklama DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BÖLGE SANAYİ ORYANTASYON PROJESİNE KERAMİKA’DAN DA DESTEK ARTIK ÜNİVERSİTEDE DE BİR KAPIMIZ OLDU. DPÜ Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yürütülen Bölge Sanayi Oryantasyonu projesi için firmamız 10 Aralık 2014 tarihinde Mühendislik Fakültesinde mühendis öğrencilerle buluşarak firma tanıtımını gerçekleştirdi. Firma yöneticileri özel sektör iş yaşamındaki deneyim ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşarak, ileride kendilerini nelerin beklediği konusunda ipuçları verdiler. Mühendislik Dekan Yrd. Dr. Oktay ŞAHBAZ bizzat firma yetkililerimizi yerinde ağırlayarak, sanayi ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyduklarını ve bundan sonraki aşamalarda daha sık birlikte yeni projelere ortak olacaklarını belirttiler. ARTIK ÜNİVERSİTEDE DE BİR KAPIMIZ OLDU. Üniversitedeki yeni ofisimizin anahtarı Girişimcilik koordinatörü Hülya Beydoğan tarafından bizlere teslim edildi. Staj başvuruları başlamış olup, mülakata kabuller ilerleyen günlerde belirtilen tarihlerde üniversite bünyesinde ki yeni ofisimizde yapılacaktır.
  DETAY >>
Ad Keramika ile Ulusal Gençlik Parlamentosu 10.Genel Kurul Kutlaması
Açıklama Keramika olarak, geleceğimiz olan gençlerimizin gerçekleştirdiği organizasyonlarda özellikle yer alıyor ve onları yürekten destekliyoruz. Bu anlamda 09-12 Mayıs 2014 tarihleri arasında Ankara da gerçekleştirilen Ulusal Gençlik Parlamentosu 10. Genel Kurulunun sponsorları arasında olmanın ve gençlerimizle böyle güzel işbirliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
  DETAY >>
Ad Milli Eğitim Bakanlığından Keramika’ya Anlamlı Plaket…
Açıklama Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslar arası Robot Yarışması bu yılda renkli sahnelere tanık oldu. Keramika sponsorluğunda 13-15 Mayıs 2014 tarihleri arasında Eskişehir Anadolu Üniversitesi BESYO Spor Salonunda yapılan Uluslararası Sekizinci Robot Yarışması 1500 öğrenci katılarak , yaptıkları robotlarla kıyasıya yarıştı Yarışmanın amacını ülkemizdeki mesleki ve teknik eğitimin niteliğinin arttırılması, endüstriyel otomasyon ve robot teknolojileri konularında lise ve yükseköğretimde öğrenim gören mesleki ve teknik eğitim öğrencilerinin yaptıkları çalışmaların tanıtılması ve ürünlerin/robotların sergilenmesi olduğunu belirten Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdür V. Osman YILDIRIM gençlerimizin bu alana eğilimlerini artırmak istediklerini hedefliyoruz diyerek, bundan sonraki yıllarda daha geniş kapsamlı yarışmalar yapmak istediklerini belirtti.. Ödül Töreninde; yarışmada Temalı, Çizgi İzleyen, Sumo, Mini Sumo, Robotino (Hareketli Robotlar) ve Serbest Kategorilerde dereceye giren öğrenci ve danışman öğretmenlere ödülleri verildi. Ayrıca yarışmaya katılan tüm öğretmen ,öğrenci ve ziyaretçilere günün anısına kupa hediye eden keramika firmasına programımız boyunca maddi ve manevi desteklerinden ötürü plaket verildi.
  DETAY >>
Ad Kardeş Firmamız NG Kütahya Porselenin Standımıza Ziyareti...
Açıklama Kardeş Firmamız NG Kütahya Porselen Genel Müdürü Sayın Rüştü Düver İdeal Home fuarında standımızı ziyaret ederek, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. ... Kendilerine teşekkür ederiz.
  DETAY >>
Ad Dünya Kadınlar Günü
Açıklama Her yıl kesinlikle unutmadığımız, çalışkan ve istikrarlı yapıları ile dikkatleri üzerine çeken kadınlarımızı bu yıl da Kadınlar Gününde yalnız bırakmadık. Tüm kadınlarımızın Kadınlar Günü kutlu olsun.
  DETAY >>
Ad İnköy ilkokulu 4. Sınıf öğrencilerinin fabrikamızı ziyareti
Açıklama 07/03/2014 tarihinde İnköy İlkokulu müdürü Ahmet Olcay Ersoy ve Sınıf öğretmenleri Şule KARAMETE ders müfredatları kapsamında fabrikamızı ziyarette bulundular. Ürünlerimizin yapımı konusunda, uzman mühendislerimiz tarafından bilgilendirilen öğrenciler minik hediyelerle uğurlandı.
  DETAY >>
Ad Personelimize Tatil Hediyesi Bizden
Açıklama Her sene tekrarladığımız gibi, çalışanlarımızın moral ve motivelerini artırmak adına çekilişle belirlenen personelimize hediye tatil ediyoruz.
  DETAY >>
Ad MEGEP Eğitimlerimi Başladı
Açıklama 16/12/2013 itibari ile “Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışanların yaptığı işe uygun eğitim aldırılmasına” yönelik Mesleki Eğitim Merkezi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz MEGEP projesi için eğitimlerimiz başlamıştır.”
  DETAY >>
Ad Keramika Eğitime Önem Veriyor...
Açıklama Keramika Eğitimlere ara vermeden devam ediyor.5 Ekim tarihinde fabrıkada gerçekleşen eğitimde alanında uzman isim olan Değerli Figen ZEKİER in Yetkinlik Bazlı Mülakat Teknikleri eğitiminden bir kare...
  DETAY >>
Ad Endüstri Meslek Lisesinden Teşekkür Ziyareti...
Açıklama Kütahya Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Sayın YÜksel KAÇMAZ ın Genel Müdürümüz Emin YÜCE ye 7. Uluslararası Robot Yarışması üniversite ve lise öğrencilerinin katımıyla 02-04 Mayıs 2013 tarihleri arasında İstanbul Ataköy Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleştirilen Gelecek Mekatronikte projesine vermiş olduğumuz katkılardan ötürü teşekkür ziyaretinden bir kare...
  DETAY >>
Ad Keramika nın Geleneksel Yaza Merhaba Pikniği
Açıklama Keramika olarak , her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz piknik organizasyonumuzun bu yılda bir yenisini gerçekleştrimenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık 700 kişilik katılımla Enne Barahında Gerçekleşen pikniğimiz keyifli anlara tanık oldu...7 den 77 e herkesin eğlendiği etkinliğimizde yeni bir yaza merhaba pikniğinde buluşmak üzere ayrıldı.
  DETAY >>
Ad Personelimize Tatil Hediyesi Bizden...
Açıklama Her yıl olduğu gibi bu yılda, çalışanlarımızın moral ve motivelerini artırmak adına çekilişle belirlenen personelimize hediye tatil ediyoruz.
  DETAY >>
Ad Keramika’nın 4. Geleneksel Futbol Turnuvası Çoşkuyla Kutladı…
Açıklama Sektöre mutfaklarınızı renklendiriyoruz sloganı giren Keramika, müşteri memnuniyeti kadar çalışan memnuniyetine de önem vererek , personelin moral ve motivasyonunu artıracak çeşitli aktivitelerle kurum içi birlik ve beraberliğin önemini vurguluyor. Geçtiğimiz günlerde yine böyle bir organizasyon düzenleyen firma , geleneksel hale getirdiği futbol turnuvası yla çalışanlarına keyifli anlar yaşattı. Protokolün de eşlik ettiği törene İl Emniyet Müdürü Kadir AKBIYIK, Güral Porselen Genel Müdürü Naci PEKCAN, İl Afet Müdürü Ali Ahmet ARTUN ve basınında katıldığı şampiyonluk turnuvasında birinci olan takım Kalite oldu. Toplamda 10 takımın yarıştığı turnuva sonucunda , şampiyon olan takıma kupasını İl Emniyet Müdürü Kadir AKBIYIK takdim etti. Konuşmasında Kütahya’da böyle güzel firmaların olmasından mutluluk duyduğu belirten AKBIYIK, birlik ve beraberliğin önemini vurguladı. Gece şampiyon takım timsah yürüyüşü ile son buldu.
  DETAY >>
Ad Genel Müdürmüz Emin YÜCE 43 Gazetesinin Konuğuydu..
Açıklama Kütahya da faaliyet gösteren firmamız, il içine ve il dışından yaptığı faaliyetleri ile takdir topluyor.Firma bünyesindeki genç çalışan nüfus ile farklı bir bakış açısına sahip firmamız, Türkiye genelindeki tüm üniversitelere kapasını açıyor. Bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  DETAY >>
Ad ISO 9001-2008 Ara Denetimi
Açıklama Keramika olarak müşterilerimize daha kaliteli bri hizmet sunabilmek adına 15 Nisan tarihinde ISO 9001-2008 Belge yenileme denetlemesini başarılı bir şekilde geçirdik. Denetlememiz sonucunda Kalite yönetim sistemimizin çok sağlıklı bir şekilde işlediği ve sürekli geliştirildiğini belirten baş denetçimiz , Keramika markasıının güvenirliliğini aktardı. Keramika ya güvenen değerli tüketicilerimize teşekkürlerimizle...
  DETAY >>
Ad Bir Fincan Kahve Projemiz...
Açıklama Kütahya Emniyet Müdürlüğü ile birlikte başlattığımız ve 2013 Temmuz ayında sona erecek olan Bir Fincan Kahve Projemiz ile yeni bir sosyal sorumluluk projemizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Özellikle özel sektör - Kamu sektörü iş birliği açısından örnek teşkil eden projemizde, Kütahya Merkez de bulunan 500 aileye ziyaret gerçekleştirilerek , Polisin halkın yanında olduğu ve şuça karşı alınabilecek en büyük desteğin halktan geleceğine inandığımız için , Bir Fincan Kahve ile sizlere konuk oluyoruz. Şuana kadar aldığımız geri dönüşler ile yeni projelerimizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz...
  DETAY >>
Ad Dünya Kadınlar Gününü Çalışanlarımızla Kutluyoruz...
Açıklama Keramika Olarak, toplumumuzun temel taşı olan kadınların ,üretim ve yönetim süreçlerinden daha çok pay alması için içlerindeki gücü keşfetmelerini sağlamaya çalışıyoruz.Biliyoruz ki önce herkes kendi gücünü keşfetmeli ,kendisinin farkına varmalı. Bu sayede sınırları ortadan kaldıracak olan kadınlar dünyayı değiştirmeye kendisinden başlamalı. Birey değiştikçe ,sevmeye kendinden başladıkça dünyanın da değiştiğini görecektir.Biliyoruz ki, kadınlar sosyal ve toplumsal duyarlık bilinçleriyle iş dünyasına yeni bir yön verecek. Kadınlar aracılığıyla toplumumuz ekonomik ve sosyo kültürel açıdan çok daha ileri seviyelere ulaşacak. Bu amaçla tüm kadınları ,içlerindeki gücü keşfetmeye davet ediyor,8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü Kutluyoruz.
  DETAY >>
Ad Çalışanlarımız İçin Tatil Hediye Ediyoruz...
Açıklama Keramika Olarak Müşterilerimize Kusursuz Hizmet Sağlayan Değerli Çalışanlarımız İçin Yaz Tatili Fırsatı Sunuyoruz. Keramika da Çalışmak Bir Ayrıcalıktır...
  DETAY >>
Ad Sanayi-Üniversite İşbirliğindeyiz...
Açıklama Keramika olarak , yaptığımız sosyal sorumluluk projelerinde bizi en çok umutlandıran olaylardan biri de üniversitelerle olan işbirliğimizdir. Bu konu hakkında bizimle çalışmak isteyen herkese kapılarımızın açık olduğunu vurgularken , Dumlupınar Üniversitesinin önderliğinde gerçekleşen Üniversite - Sanayi İşbirliği konulu konferansda da bunu vurgulayarak , geleceğimizin için yapılacak tüm yatırımlara hazır olduğumuzu belirtiriz.
  DETAY >>
Ad New Time Dergisi Özel Haberimiz...
Açıklama Biz yeni yıl için dileklerimizi tuttuk. Peki ya siz ?
  DETAY >>
Ad Çankırı Karatekin Üniversitesi-Keramika İşbirliği..
Açıklama Gelecek nesillere sektörümüzü sevdirmek ve bu sektörde yer almak için üniversitelerin Seramik Bölümü mezunları ile aktif çalışmalarımıza yeni bir üniverisiteyi eklemenin onurunu yaşıyoruz. Çankırı Karatekin Üniversitesi Seramik Bölümü öğrencilerinin ve Üniversite Yönetiminin şirketimize yaptıkları başvuruları sonucunda , fabrikamızda bir hafta süresince staj imkanı bulan firmamız öğrencilerini ağırlamanın mutluluğunu yaşıyor. Türkiye nin dört nir yanında tarafımıza yapılan tüm başvurular değerlendirilmekte olup, yeni üniveristeleri işbirliğimizi pekiştirmeye davet ediyoruz.
  DETAY >>
Ad Yeni Yıl Ürünlerimizin En Tatlı Hali...
Açıklama Yeni yıl kreaksiyonlarımızın en tatlı halini gördünüz mü? Müşterilerimizin yaratıcılıklarını eminiz sizde beğeneceksiniz. Bu güne hazırladığımız özel ürünlerimizi, seçkin mağazalar ve www.keramikashop.com da bulabilirsiniz.
  DETAY >>
Ad Keramika Uzak Doğuya Açılıyor...
Açıklama Gerek yurt içi gerekse yurt dışında katıldığımız fuarlar ile hedef ülkere ulaşarak , markamızı uluslar arası arenada tanıtmak için çalışıyor ve bu çalışmalarımız sonucunda yeni ülkeler işbirliğimizi başlatıyoruz.
  DETAY >>
Ad Z Trend Dergisi
Açıklama Züccaciye Sektörünün en yeni dergilerinden olan Z Trend Dergisinde yer alan haberimiz.
  DETAY >>
Ad Dünya Gazetesinin Gözüyle Keramika...
Açıklama Türkiye deki ekonomiye yön veren gazetelerin başına gelen Dünya Gazetesi , 2012 Aralık sayısında yayınladığı özel ekinde markamıza yer verdi.
  DETAY >>
Ad Müşteri Memnuniyeti Denince ;Keramika Gelir Akla...
Açıklama Keramika Olarak , kurulduğumuz günden itibaren asla ödün vermeden ilke edindiğimiz müşteri memnuniyeti ve kalite için çalışmalarımızı var gücümüzle sürdürüyor ve her zaman daha iyiyi sunmayı hedefliyoruz. Bunun için müşterilerimizden aldığımız olumlu geridönüşler yapacağımız çok şey olduğunu gösteriyor. Bandırma Fabrika satış mağazamızdan alışverişini gerçekleştiren müşterimiz , müşteri memnuniyetini verdiği bu güzel pozla bizimle payllaşıyor. Kendisine teşekkür ederiz. Keramika Renk Katar Hayatınıza...
  DETAY >>
Ad Keramika Kariyer Günlerinde...
Açıklama Gençlere yol gösterecek, geleceklerine değer katabilmek adına gerçekleştirilen Kariyer ve İstihdam günlerinin ilk gününde bizi ve markamızı yalnız bırakmayarak gösterdikleri ilgiye teşekkür ederiz.
  DETAY >>
Ad Keramika Şirket İçi Eğitimleri Devam Ediyor.
Açıklama Günümüz dünyasına uyum sağlayabilmek, yeniliklerden faydanabilmek ve çalışanlarımızın bu sürece konsantre olması için şirket içi eğitimlerimize önem veriyoruz.Keramika olarak , zorlukların eğitimle aşılacağına inanıyoruz.
  DETAY >>
Ad Personelimiz bizim için değerlidir..
Açıklama Keramika olarak , şirketimiz bünyesinde çalışan bireylerin gerek iş yaşamı gerekse de sosyal hayat uyumlulukları için yaptığımız bir çok etkinlikle , onların moral ve motivelerini yükseltmek için yıl içerisinde birden fazla organizasyon gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda yaptığımız gözleme günü etkinliğinden bir kare...
  DETAY >>
Ad Keramika Personeli Tatil de!
Açıklama Keramika olarak , çalışanlarımız memnuniyetini en üst düzeyde tutmak , iş adaptasyonuna ve kişilerin özgüvenlerine sağlayacakları etkilerle birlikte iş yerinde etkin çalışma şeklini artırmak için kura ile çektiğimiz ve her yıl Haziran- Temmuz ve Ağustos aylarında iki ailemizi tatile gönderiyoruz.
  DETAY >>
Ad Eskışehir Kanatlı AVM deydik...
Açıklama 25-26 Ağustos 2012 Tarihleri arasında Eskişehir Kanatlı AVM de gerçekleştirdiğimiz Etkinliğimize 7 den 77 ye herkesin katılımıyla, oldukça keyifli anlar yaşandı. Cengiz Topel Caddedinde bulunan mağazamıza herkesi bekleriz.
  DETAY >>
Ad Ulaştırma Bakanı Sn. Binali YILDIRIM 8. Mağazamızı Açtı...
Açıklama Keramika Olarak 10 Ağustos 2012 tarihinde , Ulaştırma ve Haberleşme Bakanımız Sn. Binali YILDIRIM ında katılımı ile 8. mağazamızı açmanın mutluluğunu yaşadık. Açılışımızda bizi yalnız bırakmayan dostlarımıza teşekkürlerimizle....
  DETAY >>
Ad Geleneksel İftar Yermeğimiz...
Açıklama Birlik ve Beraberliğin Önemini Hissettiren Ramazan Ayında gerçekleştirdiğimiz İftar Yemeğimizden Bir kare...
  DETAY >>
Ad Keramika Geleneksel 3. Futbol Turnuvası
Açıklama Sosyal sorumluluk ilkesinden yola çıkarak , bireylerin moral ve motivelerini etkileyecek tüm etkinlikler sadece etkinlik olmakla kalmayıp , başarının yollarını açmanın bir anahtarı olarak görülüyor. Bu anlayışla Keramika Ailesi olarak çalışan memnuniiyetine verdiğimiz önemle daha nice turnuvaları da beraber yapmayı diliyoruz.
  DETAY >>
Ad Keramika Piknikte...
Açıklama Çalışma Stresinden biraz kurtulalım dedik, Haftasonunu kendimize ayırdık. Öylesine güzel etkinliklerimiz var dı ki ; içlerinden bazılarını paylaşmak istedik. Yumurta Yarışmasından, Halat Oyununa, Sandalye Kapma yarışmasından Tavlaya kadar her oyun oynandı.
  DETAY >>
Ad Keramika Gençlerin En Güzel Gününde Yanındaydı...
Açıklama Keramika, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Seramik Müdendisliğinin Mezuniyet Balosunda gençlerimizi yalnız bırakmayarak HILTON Garden Inn de düzenlenen Gecenin Sponsorluğunu üstlendi...
  DETAY >>
Ad ISO 9001-2008 Denetimi
Açıklama Şirketimizin temel prensiplerinden biri olan Kalite anlayışımız için , müşterilerimize her zaman daha iyisini sunabilmek adına her yıl alanında uzman kişilerce gerçekleştirilen ISO 9001-2008 denetimini bu yılda başarılı bir şekilde geçerek , alanında lider bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.
  DETAY >>
Ad Sektörümüzü Gençlere Tanıttık
Açıklama Kütahya Endüstri Meslek Lisesi 9. Sınıf Öğrencilerine Yönelik Meslek Belirleme de Yardımcı Olması Amacıyla ,Seramik Sektörü ve Kuruluşumuzun Tanıtımı ile İlgili Olarak Ar-Ge Müdendisimiz Emrah Aytaç TÜRE tarafından Seminer Verilmiştir.
  DETAY >>
Ad İzmir Rehber Heyetinin Otogar Mağazamıza Ziyareti ...
Açıklama Kütahya nın Turistik Değerlerini Tanıtmak ve günlük turist sayısını artırmak için yapılan çalışmalar sonucunda 30 Mart 2012 tarihinde ilimizi gezmek amacıyla gelen İzmir Rehber Heyetinin otogar mağazamıza gerçekleştirdiği ziyaretten bir kare ...
  DETAY >>
Ad Gıda Yaşam Dergisi nde Yer Alan Haberimiz
Açıklama Gıda Sektörünün en önemli dergilerinden biri olan Gıda Yaşam Dergisi mart 2012 sayısında markamıza yer verdi. Detayları için lütfen resmi tıklayınız.
  DETAY >>
Ad Keramika Online Satışa Başladı
Açıklama Keramika ,gelen müşteri taleplerini dikkate alarak kendi online satış sitesi olan www.keramikashop.com u 2012 Mart ayında kurdu. Birbirinden renkli ürünlerin yer aldığı sitede kredi kartına 6 taksit imkanı da bulunmakta. Keramika, Mutfağınızı Renklendirir!
  DETAY >>
Ad Kütahya Çinili Vergi Dairesi Müdürü Mehmet YAĞCI nın Şirketimize Ziyareti
Açıklama 23.Vergi Haftası münasebetiyle Çinili Vergi Dairesi Müdürü Sn Mehmet YAĞCI ,Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Necati Ünal ve Genel Müdürümüz Emin Yüce ‘ye “Gelir İdaresi Başkanlığı”nın Plaketini sundular.
  DETAY >>
Ad Gıda Yaşam Dergisi Özel Keramika Röportajı
Açıklama Gıda Yaşam Dergisinde yer alan haberimiz...
  DETAY >>
Ad Oktay Usta Nın Tercihi Keramika dan Yana!!!
Açıklama Ekranların en çok beğenilerek izlenen programlarından biri olan " Oktay Usta ile Yeşil Elma " tercihini Keramika dan yana kullanarak , hem mutfağını renklendiriyor hemde ekranları. 23 & 27 Eylül 2011 Tarihleri arasında Tüyap Züchex fuarında standımıza yapmış olduğu ziyaret ile yeni sezon için yepyeni ürünlerimizi tercih ettiğini vurguladı.
  DETAY >>
Ad Sevilen Sanatçı Bengü den Keramika ya Ziyaret!
Açıklama Pop müziğinin en başarılı isimlerinden biri olan Bengü nün tercihi KERAMİKA...
  DETAY >>
Ad Dünya Gazetesinin Hazırladığı Türkiye nin Gizli Şampiyonlarında KERAMİKA
Açıklama Dünya Gazetesinin hazırlayıp , sunduğu Türkiye nin Dünya Liderliğine Koşan Firmaları " GİZLİ ŞAMPİYONLAR" dergisinde Keramikaya yer verilerek , markanın sadece yurt içi değil yurtdışında da yer aldığı ve ilerleyen zamanlarda KERAMİKA markasının çok sık duyulacağından bahsedilmiştir.
  DETAY >>
Ad Keramika AIZIONA da...
Açıklama Sosyal Sorumluluk anlayışı ile yola çıkan Keramika , çalışan memnuniyetine verdiği önemle kendisi farklı kılıyor. En son olarak Kütahya Çavdarhisar AIZIONA tapınağına keyifli bir etkinlik düzenleyerek , moral depolayan firma , önümüzdeki günlerde daha bir çok etkinliğe de ev sahibi yapacağını belirtti.
  DETAY >>
Ad Keramika & Aıesec Etkinliği
Açıklama Keramika ve AIESEC İŞ BİRLİĞİ Keramika 04-05 Mart 2011 Tarihleri arasında Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde gerçekleşen Liderlik ve Kalkınma Zirvesinin ürün destekçisi olarak yer aldı. Yaklaşık 600 katılımcının bulunduğu zirvede ; Fazıl Tekin – Osmangazi Üniversitesi Rektörü Emin YÜCE Keramika Genel Müdürü Ali Murat Vural – Bersay İletişim Okan Tütüncü – SecretCV Genel Müdürü İsmail Haznedar – JCI Türkiye Genel Başkanı Fatih Demir – Tish-o Kurucusu ve Proje Lideri Hakkı Ağaoğlu – Ağaoğlu Şirketler Grubu Cengiz Ultav – Vestel Yönetim Kurulu Üyesi Buket Besen Kafalı – Vestel Pazarlama Müdürü Özer Koç – İş Kavramları Eğitim ve Danışmanlık Ali Gürdal – MNG-Fedex Türkiye Koordinatörü Tuğba Çörtelekoğlu – Toyota İK Müdürü gibi alanında uzman kişilerin iş yaşamındaki tecrübeleri ve yeni nesilden neler beklediklerini anlattıkları zirvede , üniversite gençlerinin kendilerini daha fazla nasıl geliştirebileceklerinin yöntemleri ayrıntılı şekilde paylaşıldı. Ayrıca yurt dışında iş ve staj olanakları sunan AIESEC in öğrencilere sunduğu fırsatlar anlatıldı.
  DETAY >>
Ad Şimdi Okullu Olduk!
Açıklama KERAMİKA İLE KÜTAHYA TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE İŞBİRLİĞİ Kütahya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürlüğü ile Ünsa Madencilik Turizm Enrj. Ser. Orm. Ürn. Elk. Üretim San. Tic. A. Ş. işbirliğinde düzenlenen Protokol kapsamında Mesleki Eğitim Kursları başlamıştır. Kurslarda “Ağır ve Tehlikeli İşlerde çalıştırılacak Çalışan İşçilerin Eğitimlerine Dair Tebliğ” kapsamında 01/01/2009 tarihi ve öncesinde alanlarında çalışan işçilerin eğitimleri ve meslek ile ilgili olan pratik bilgiler verilecektir. Eğitimler de çalışanların iş güvenliği ve işçi sağlığı ile mesleki bilgileri de i güncellenmektedir. 09 Mayıs – 15 Haziran 2011 tarihleri arasında protokol kapsamında aşağıdaki alanlarda kurslar verilmektedir. 1- Seramik Sofra Eşyası Şekillendirme 2- Sırlamacı 3- Mekanik Bakım Başarılı olan kursiyerlere ilgili tebliğ hükümlerine göre “Kurs Bitirme Belgesi” verilecektir
  DETAY >>

buy replica hublot replica relojes top replica rolex swiss rolex replica watches replicas de relojes polo ralph lauren t shirts cheap ralph lauren t shirt cheap polo ralph lauren sale polo ralph lauren shirts polo ralph lauren sale polo ralph lauren shirts ralph lauren outlet store ralph lauren polo t shirt cheap ralph lauren polo shirts polo ralph lauren outlet online ralph lauren polo sale buy cheap polo ralph lauren r¨¦plicas de rel¨®gios replica audemars piguet audemars piguet replica watches r¨¦pliques de montres

copyriht © 2010 |Keramika Design By ASD