Image Alt

Keramika

Sonbaharda 2020 Renkleriyle Keyifli Bir 5 Çayı Masası

Her mevsimin kendine has güzellikleri vardır muhakkak ama sonbaharın kesinlikle kendine has diğer mevsimlerden ayrı bir havası var ?

Bu yıl geçmiş yıllara nazaran daha geç geleceğe benzeyen kış, sonbaharın bütün güzelliklerini doyasıya yaşayabilmemiz için bizlere epey yardımcı oluyor. Ağaçların sapsarı yapraklarını yerlere dökerek adeta bir örtü gibi kapladığı bugünlere, öğleden sonra açıp bir iki saatliğine de olsa içimizi ısıtan güneş de eşlik edince daha da keyifli bir hal alıyor…

Sonbaharda 5 Çayı Masası

Sonbahara en çok yakışan aktivitelerden birisi de hiç kuşkusuz dostlarla birlikte açık havada beş çayı davetine katılmak. Tavşan kanı, özenle demlenmiş dumanı üstünde tüten çay, fırından taze çıkmış sıcacık ekmek, ev yapımı kurabiyeler, kekler ve börekler ise 5 çayının olmazsa olmazları…

Demli Bir Çay...

Yazdan kalma, keyifli bir sonbahar ikindisini bizler de kaçırmayarak Keramika’ nın 2020 Renkleriyle bir beş çayı masası hazırladık. Sonuç olarak sonbaharın o kendine has renkleriyle, Keramika’nın 2020 renkleri birleşti ve ortaya birbirinden güzel fotoğraflar çıktı.

Keramika 2020 Renkleri

2020 renklerimizi belirlerken, oldukça uzun süren titiz bir çalışma yürüttük. Renkleri belirleyebilmek adına ekip arkadaşlarımız uzun bir süre giyim, tekstil, mutfak dergilerini inceleyerek 2020 yılının trendlerini belirleyebilmek için araştırmalar yaptılar. Belirlenen renkler, Ar-Ge laboratuvarımızda mühendislerimiz tarafından geliştirilerek bugün sofralarımızda kullanabileceğimiz hallerine getirildiler.

www.keramikashop.com

Hali hazırda 216 farklı renk skalasına sahip olan Keramika, 2020 renkleri ile birlikte renk çeşitliliğini artırarak yeni yılda da trend olacak renklerin belirlemesinde önemli bir rol almış oldu.

Mercan Kırmızı, Fırtına Yeşili, Terracotta, Portakal Kabuğu, Mozaik Mavisi, Yaban Mersini gibi iddialı renklerden oluşan 2020 özel koleksiyonlarımıza çok yakında mağazalarımızdan ve keramikashop.com internet sitemizden ulaşabileceğinizin müjdesini vererek yazımızı sonlandırırken sizlere, Keramika kadar renkli günler diliyoruz.

 

Mağazalar